O společnosti

Představení společností LubriTEC group a.s. a LubriTEC Česká republika s.r.o.

Společnosti LubriTEC group a.s. a LubriTEC Česká republika s.r.o. se především specializují na velkoobchod kompletního sortimentu olejů a maziv Shell s největším skladem produktů Shell v České republice a na Slovensku.

Jejímu vzniku předcházelo spojení dvou silných partnerů, a to firmy Jaroslav Lekeš – BEST Oil, která má za sebou  desetiletou zkušenost s prodejem kompletního sortimentu olejů a maziv Shell se silným logistickým zázemím a skupinou nejzkušenějších obchodníků s mnoha letou praxí a zkušenostmi, které získaly během letité činnosti ve společnosti Shell Czech Republic, a.s..


Hlavním cílem naší společnosti je nabídnout našim zákazníkům a obchodním partnerům široké portfolio špičkových olejů a maziv Shell včetně průmyslových specialit v originálním balení za cenově přijatelných podmínek.


Velký důraz klademe na spolehlivé služby jako např. dodávky zboží v krátkých termínech dle individuální dohody s odběratelem včetně kompletního logistického servisu na území celé České republiky a Slovenska, odborné technické poradenství, bezplatnou likvidaci upotřebených maziv, tribotechnické analýzy vzorků olejů a maziv v plném rozsahu za podpory akreditovaných laboratoří atd..

Jsme držiteli certifikátů ISO: 9001 a ISO: 14001.